OT SmartSolutions - шаблон joomla Mp3

Офіційний сайт депутата
Запорізької обласної ради
Дем`яненко Євгена Миколайовича

Річниця Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Сьогодні Мелітополь святкував річницю Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Разом із депутатами і керівництвом міста я прийняв участь у офіційних заходах. Це добре, що у нас є добрі традиції вшанування тих, кому ми завдячуємо сьогоденням. І, не зважаючи на всі політичні підтексти, хочеться ще раз вклонитися і подякувати ветеранам за іх подвиг під час Другої світової.
Як робили змалечку і як передамо нашим дітям та онукам.
Вічна пам’ять загиблим і пошана живим.


Бережемо пам'ять про тих хто пішов і пам'ятаємо про живих.

Святкування Дня Перемоги у Другій Світовій війні і Дня пам'яті за загиблими завжди були і будуть особливими днями для нашої країни і нашого народу. Історичне наповнення і ідеологічне забарвлення подій, пов'язаних з цим вносить багато неоднозначних суджень, дій і фраз. Але важливо пам'ятати, що за цим стоять реальні люди, яким ми повинні дякувати за Перемогу над фашизмом. Живі і ті, хто вже пішов - вони заплатили велику ціну за те, щоб ми мали життя. Разом з депутатом міської ради Михайлом Костюком ми особисто відвідали ветеранів Другої Світової війни, які проживають на Новому Мелітополі і привітали зі святом. Від міської влади передали невеликі подарунки.
Велика подяка вам, дорогі ветерани. Живіть довго, і будьте здорові!


в Маріуполі пройшов перший Християнський Собор церков міста.

26-27 квітня в Маріуполі пройшов перший Християнський Собор церков міста. Організаторами цього заходу стали київський підприємець-меценат Гліб Співаков, група християн-підприємців і Рада Християнських Церков міста Маріуполь. Церкви Маріуполя були представлені усім розмаїттям конфесій. Однією з головних цілей собору був пошук позицій єдності серед церков і визначення суспільно-політичних принципів роботи церкви в умовах кризи і близькості до зони АТО. Заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, я і мій помічник-консультант Володимир Гогунський були запрошені в якості спікерів на тему «Політика і державне управління: актуальне розуміння завдань і інструментів». Ділилися досвідом депутатської роботи, розповідали про те, що християни можуть зробити в політиці, розповідали про те, як церквам зберегти баланс між служінням Богу і громадянському суспільству. На заході особисто познайомився з пастором- «пілігримів» Геннадієм Мохненко, експертом з питань сімейної політики та сімейних відносин, кандидатом філософських наук, президентом всеукраїнського благодійного фонду «Сім'я» Адріаном Буковинським, засновником асоціації «Новомедіа» Русланом Кухарчуком, Михайлом Мартиновим мером. Вуглегірська, який знаходиться під окупацією і багатьма іншими дуже цікавими братами і сестрами. Взагалі це був новий і незвичний для мене формат спілкування, але впевнений, що досвід тільки позитивний. Організатори планують проведення 12 подібних заходів в 12 містах України. Звичайно Запоріжжя має стати одним з таких міст.


Бути чи питній воді в смт Кирилівка з 1 травня 2016?

29.04.2016 в смт Кирилівка пройшла зустріч керівників та власників баз відпочинків, пансіонатів та інших об'єктів оздоровчого профілю з представниками міської, районної та обласної влади. На цьому заході обговорювалися наболілі питання, які з року в рік виникають в процесі підготовки до сезону відпочинку. Але з усього переліку того, що піднімався протягом збори, найважливіше питання, яке турбувало представників місцевого курортного бізнесу було таке: «Чи буде в Кирилівці питна вода для туристичних баз з 1 травня 2016?» Немає сенсу перераховувати всі деталі справи, тому що де -факто обласна адміністрація не змогла в нормальний термін вирішити питання з спецводокористування. На останній сесії Запорізької облради депутати без проблем проголосували за такі ж питання в інших районах. Чому так же не було винесено дозвіл на питну воду в Кирилівці, не зрозуміло. Правда заступник голови Запорізької ОДА Тоцький Володимир Євгенович заявив, що підписаний дозвіл на відбір питної води вже є, навіть показав ксерокопію. На моє запитання: "Які терміни вказані в дозволі на спецводокористування та чому ксерокопія, де оригінал?" була дана відповідь, що дозвіл на відбір питної води з 15 травня 2016 року і документ остаточно ще не готовий, так як повинен пройти ряд погоджень. Виходячи з отриманої відповіді виникло наступне моє запитання: "А що робити керівникам туристичних баз з питанням питної води з 1 травня, коли буде заїзд людей на травневі свята?", Володимир Євгенович усно запевнив усіх, що вода на 1 травня буде і відкриття сезону не опиниться під загрозою зриву.

Все що залишилося всім-це повірити на слова заступника губернатора Запорізької ОДА.

На мою особисту думку, не маючи формальних доказів умисного затягування питання, може бути з метою отримання кимось неправомірної вигоди, скажу одне: ця незрозуміла щорічна історія з дозволом на спецводокористування не грає на користь новому керівнику ЗОДА і взагалі нової влади, яка присягнулася внести зміни в житті простих людей і ринкові відносини суб'єктів господарювання.


Робота з пенсіонерами триває ....

Уже майже рік мелітопольська «Самопоміч» займається безкоштовною консультаційною допомогою пов'язаної з питаннями нарахування і перерахунку пенсій, трудового стажу, правильного оформлення документів на виплати «дітям війни», які мають позитивне рішення суду, так як за багатьма з цих питань є розбіжності з пенсійним фондом . Основною рушійною силою цього процесу є мої помічники-консультанти і фахівці з питань соціальних виплат Нежевенко В.С. і Богданов В.П.
На даний момент фахівці відвідали Мелітополь, щоб провести зустріч з працівниками управління пенсійного фонду в нашому місті, обговорити наболілі теми і прояснити деякі робочі питання. Також в офісі «Об'єднання« Самопоміч »був проведений індивідуальний прийом громадян. Спасибі керівнику Управління Пенсійного Фонду Мелітополь Христової С.В. за конструктивну співпрацю та відкритість.


Дбаємо про дітей - дбаємо про майбутнє.

Мене постійно запрошують на багато різноманітних заходів, деякі стосуються проблемних питань, деякі робочі, або святкові. Але на такі я приходжу залюбки, тому що вони стосуються наших дітей. «Самый умный фантазер» - так назвали організатори мелітопольських міський фестиваль  дитячого читання і я відвідав фінал цього конкурсу який тривав протягом цілого року. Приємно було бачити, що з одного боку як багато в нашому місті є дітей які полюбляють читати і роблять це із захватом і задоволенням. А з другого боку є педагоги, які призвичаюють дітлахів до цієї важливої справи. І хто б там що не казав, ми все ще читаюча нація і в нас є перспектива з цими поки що малими, але такими розумними  дітьми.


Сьогоднішню сесію Запорізької обласної ради варто назвати історичною.

Сьогоднішню сесію Запорізької обласної ради варто назвати історичною. Приводом для цього є голосування за систему електронних закупівель Prozorro. Проект рішення був підготовлений і внесений на розгляд комісій та на голосування сесії Владиславом Марченко який є керівником фракції «Об’єднання «Самопоміч» і заступником голови Запорізької обласної ради. Обговорення було дуже інтенсивним і Владислав Петрович відповів на складні питання депутатів, відстоюючи підготовлений ним проект. Справа в тім, що згідно із прийнятим законом система Prozorro має буди впроваджена до 1 серпня 2016 року, але розуміючі глибину корумпованості нашої країни і запобігаючи цьому фракція «Об’єднання «Самопоміч» вважає, що її потрібно вводити якомога раніше, а саме з 1 травня 2016 року. На щастя більшість депутатів зрозуміли важливість прийняття цієї системи і на разі ми можемо святкувати велику перемогу на шляху боротьби с корупцією.

https://www.youtube.com/watch?v=UxJNa65CqMQ 

 


«А ким вам доводиться цей депутат?»

Одним з найбільш дивних і поширених запитань, які я чую в свою депутатську діяльність: «А ким вам доводиться цей депутат?»
Так запитує у матері який лежить в реанімації дитини лікар, до якого я заїхав з проханням докласти максимум можливих зусиль, щоб врятувати життя дівчинці. З таким же питанням звертаються до пенсіонерки, для якої я поїхав в запорізький банк, щоб там отримати для неї пенсію і пенсіонеру, якого дуже якісно обслужили в пенсійному фонді після мого дзвінка. Таких прикладів дуже багато за ці кілька місяців.
Вони звикли, що той, хто гідний доброго ставлення, професійної допомоги повинен бути «кимось». Кумом, сватом, донькою, зятем депутата, чиновника або когось із можновладців.
Але ми ламаємо стереотипи, перевертаємо світ «з голови на ноги».
Відновлюємо справедливість і служимо людям.
На тому стоїмо.


Продовжуємо допомагати програмі "Бізнес-Юніор" 09.04.2016

Наступний (другий) етап програми «Бізнес-Юніор» пройшов минулої суботи у Мелітополі. Цього разу учні розбирали принципи правильної постановки цілей. Розбирали основні складові цього процесу та почали формувати свої майбутні проекти. Як завжди «Об’єднання «Самопоміч» Мелітополя і я особисто приймає безпосередньо участь в цьому процесі. Подяка спонсорам і організаторам. Продовжуємо робити добрі та корисні справи не тільки як депутати, але і як небайдужі громадяни.  

https://vk.com/business_junior 


Том Сойєр фест - перетворення парку руками громади

Взяли участь. Це приклад того як можна співпрацювати на благо міста не дивлячись на різні політичні погляди.


Сторінка 1 із 5
Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter